HAKKIMIZDA

LİNEER İNŞAAT; Ankara ve Çevresinin, yerli ve yabancı pek çok kişi/kurum tarafından sanayi ve yerleşim amacıyla tercih edilmesi, buna bağlı olarak inşaat sektöründe uzman iş ortağı ihtiyacının doğması üzerine 1994 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu günden beri istikrarlı bir büyüme örneği sergileyen Lineer İnşaat, finansal gücü ve uygulamalarındaki toplam kalite prensibi ile pek çok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

Lineer İnşaat, insanı ön planda tutan, yüksek kaliteye inanan ve çağdaşlığa önem veren anlayışı ile bugüne kadar yüzlerce konutu, yapılan anlaşmalara uygun olarak tamamlamış ve teslim etmiştir. Resmi ve özel sektöre ait alt yapı ve üst yapı inşaat işleri, anahtar teslimi fabrika inşaatları, toplu konut inşaatları, özel konut inşaatları ve villalar, şehirler arası ve şehir içi yol inşaatları, cami inşaatları, yurt inşaatları, üniversite inşaatları, okul inşaatları da Lineer İnşaat'ın başarı ile tamamladığı işler arasında yer almaktadır.

Lineer İnşaat, inşaat taahhüt işlerinin yanı sıra inşaat sektöründe ihtiyaç duyulan pek çok malzemenin satışını; ‘Temelinden Çatısına’ prensibi ile alt yapı elemanları, prefabrik yapı elemanları ve Prekast yapı gibi ara ihtiyaçların üretimini ve satışını yapmaktadır. Aynı zamanda beton ürünleri imalat tesisleri ile tonlarca betonarme ürün üreterek ekonomiye katma değer sağlamaktadır.

Lineer İnşaat, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve İç Anadolu Bölgesinde hızla gelişen konut alanındaki fırsatları fark etmiş ve 2018 yılında ETE markası altında mimari konut sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır.